Teisipäev, aprill 30, 2013
 

Pildista sünnipäevalast!

Seoses Kärdla linna 75. sünnipäevaga kutsub Hiiu Leht üles kõiki Kärdla elanikke ja külalisi pildistama homsel tähtpäeval, 1. mail Kärdla linnas juubelimeeleolu.
Juubelimeeleolu võiksid piltidel edasi anda nii ümbritsevad inimesed kui ka nähtused, miks mitte isegi loodus või hooned.
See ei ole fotovõistlus, vaid ajalooline hetke, millest meil on au paluda sind osa saama. Nii tahab Hiiu Leht kaasa aidata ajaloolise päeva jäädvustamisel!
Pole oluline, kus sa pildistamise hetkel viibid – kas koduaias askeldades, sõpradel külas või hoopis linnas jalutades. Tee sellest pilt!
Kui soovid, võid pildistamise ka ette valmistada ja läbi mõelda, mida sel tähtsal päeval Kärdla linna ajaloo tarvis jäädvustada. Mõtle, et kui sellest ettevõtmisest valmiks aastate pärast näitus ja sind palutakse uuesti teha samas paigas pilt, siis mida sooviksid seal sellest päevast näha.
Juubelipilte võib teha ainult 1. mail. Igalt autorilt oodatakse hiljemalt 10. maiks kuni kolme fotot digitaalselt meilile harda.roosna@hiiuleht.ee või paberkandjal Hiiu Lehe toimetuse postkasti, fotodele tuleks kindlasti lisada autor ja pildil kujutatu lühike kirjeldus. Seega, haarake mobiiltelefonid, kompakt- või peegelkaamerad ja asuge aktiivselt pildistama! Kõnekamad fotod ilmuvad Hiiu Lehes!

30. aprill 2013

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411