Reede, aprill 12, 2013
 

Breveri preemia Riisenbergile

Kuuenda Marie Breveri nimelise Emmaste valla hariduspreemia laureaat on
Piisa-Ilmi Riisenberg – Breveri õpilane, kes õpetajaametis olnud kõige edukam, ühtlasi ka tema pärandi kandja, hoidja ja edendaja.
Kuna Riisenberg ise haigestumise tõttu Emmaste noortekeskuses toimunud austamisõhtul viibida ei saanud, viisid vallavanem ja vallavolikogu esinaine Merike Kallas tänukirja, lillesülemi ja 300 eurose autasu talle koju.
Riisenberg oli üle 40 aasta Emmaste kooli matemaatika­õpetaja. Endised kolleegid iseloomustasid teda kui töökat ja nõudlikku õpetajat. Pikka aega oli ta kooli õppeala­juhataja, kujundas ja hooldas kooli­aeda. Tema algatusel on Emmaste koolis kujunenud tava, et iga lend istutab kooli parki oma puu.
Emmaste vallavanem Tiit Peedu rääkis, et mitmed Riisenbergi õpilased on saavutanud tunnustuse olümpiaadidel ja erinevatel võistlustel.
Nagu Breveri, nii ka Riisenbergi suurimaks harrastuseks on aiandus. Nüüd juba pensionil olles juhendab Riisenberg eakate päeva­keskuses aiandusringi. Ka muusika, kirjandus, kunst ja sport on tema lemmikteemad, millest rääkida, lugeda ja mille vastu huvi tunda.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411