Teisipäev, märts 19, 2013
 

Hiiumaa ja Saaremaa mängivad parvlaeval Muhumaa jalgpalli

Laupäeval, 30. märtsil toimub parvlaeval Muhumaa saarlaste ja hiidlaste sõpruskohtumine minijalgpallis, teatas Kärdla linnapea Georg Linkov.

Linnapea, kes on idee autor ja Hiiumaa jalgpalli edendaja, ütles, et hooaja esimene maavõistlus peetakse Kärdla linnameesskonna ja Sõrve jalgpalliklubi vahel n-ö neutraalsel pinnal. Mõlemad meeskonnad mängivad tänavu teises liigas.

“Eelkõige on see mäng mõeldud jalgpalli propageerimiseks,” selgitas Linkov.

Mäng toimub Heltermaa–Rohuküla liinil, kuna laupäeval on Hiiumaal mandrile sõitjaid vähe. Jalgpalliväljak sisustatakse parvlaevaa alumisele tekile, kuhu paigaldatakse kunstmuru ja väravad. Mängu kestus on 2 x 15 minutit, väljakumängijate arv 5 + 1.

Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlaku sõnul kiitis alaliit algatuse kohe heaks,  Pohlak ise nimetas seda regionaalpoliitikaks, mis näitab, et kogu Eestil läheb hästi vaid siis kui hästi läheb ka keskusest kõige kaugemal kandil. 

Minimatš algab parvlaeval Muhumaa kell 12.30 ja planeeritud on otseülekanne laeva sisekanalis. Lisaks kajastavad mängu ERR Läänemaa, Recado Meedia, Hiiu Leht ja Saarte Hääl.

Kõik huvilised on oodatud sellest mängust osa saama!

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411