Reede, märts 15, 2013
 

Eesti Energia Kärdla büroo kolib

Eesti Energia avab 1. aprillil Kärdla keskväljakul asuvas Eesti Posti postkontoris oma teeninduspunkti, senine Vabrikuväljaku hoone pannakse müüki.
Ettevõtte logodega märgistatud töökohal hakkab kliente teenindama Eesti Energia klienditeenindaja.
EE müügi- ja teenindusdirektori Sten Argose sõnul on muudatus ajendatud soovist kolida teenindus klientidele mugavamasse asukohta. “Usume, et uus asukoht tõstab klientide rahulolu meie bürooteenindusega, sest Keskväljaku bussipeatus asub meile lähedal ning autoga tulijatele on head parkimisvõimalused,” sõnas Argos. Ta lisas, et kuna Eesti Post pakub postiteenuste kõrval ka muid lisateenuseid, saavad kliendid ühes kohas mitu asja korda ajada.
Senine büroopind aadressil Vabrikuväljak 10 suletakse ja pannakse müüki.
EE pressiesindaja Eliis Vennik ütles, et ettevõtte strateegia näeb ette kõigi põhitegevusega mitteseotud kinnistute müügi. “Kinnisvara omamise asemel jätkame rentnikena, sama puudutab ka Vabrikuväljak 10 hoonet, mis on müügis,” selgitas Vennik. Ka pärast müüki jätkab Eesti Energia rentnikuna osa hoone kasutamist, ära kolib vaid bürooteenindus. Lisaks teenindusbüroole hoones veel Elektrilevi ja Eesti Energia töötajaid, kes seal ka pärast muudatusi tegutsema jäävad.
Vennik ütles, et juhul, kui maja müük peaks luhtuma, otsime muid lahendusi.
Samasuguse plaaniga, müüa Keskväljak 3 asuv postkontori hoone ja jätkata selles rentnikuna, tuli 2010. aastal välja ka Eesti Post.
Eesti Posti pressiesindaja Inge Suder ütles, et huvi on maja vastu tuntud, aga ostu-müügini ei ole jõutud.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411