Reede, detsember 7, 2012
 

Pakume kinkimise rõõmu

Hiiu Lehe lugeja Helin ja tema pere tahavad sel jõuluajal toetada vanemliku hoolit­suseta lapsi.
“Minu lapsed on juba suured ja meie pere otsustas, et me ei tee üksteisele kingitusi, vaid aitame parem lastekodu lapsi,” selgitas Helin.
Selleks, et teada saada, kas lastekodul on mingeid konkreetseid soove, mida kingituseks oodatakse, kirjutasid nad lastekodule kirja.
Haapsalu lastekodu direktor Peeter Alekand vastas, et nad on “väga rõõmsad selle üle, et soovite toetada ja abistada Haapsalu lastekodus elavaid lapsi. Pidasime täna nõu meie vajaduste ja soovide üle ja jõudsime tõdemuseni, et kunstitarbed ja tarvikud on meie jaoks väga olulised, sest läbi kunsti ja käelise tegevuse areneb lastel loovus.”
Lisatud oli nimekiri asjadest, mida lastekodulastele võiks kinkida ning direktori sõnum, et kirjeldatud asjad-esemed on kirja pandud lihtsalt selleks, et kergendada valikuid ja loomulikult ei pea heasoovijad kõiki neid asju lastekodule tooma.
Helin pöördus Hiiu Lehe poole, kuna nad tõepoolest ei suuda kõiki neid asju oma perega lastekodulastele osta, aga tahaksid väga, et lapsed saaks kõik vajamineva. “Äkki on Hiiumaal veel teisigi inimesi, kes soovivad toetada Haapsalu lastekodu lapsi just nimelt allpool toodud kunstitarvete osas?” küsib Helin.
Niisiis, kes tahab seekord teha natuke teistmoodi kingituse, siis Haapsalus lastekodulastele oleks  vaja: lõuendeid maalimiseks (40 x 40 cm) ja (50 x 70 cm), jalgadel tahvlit (kriidiga kirjutamiseks), erinevaid trafarette-šabloone joonistamiseks (http://nuputaja.ee/paieskos-rezultatai.html), viltpliiatseid ja värvilisi pliiatseid.
Hiiu Lehe toimetus võttis enda peale kingituste kokkukogumise ja Helin toimetab need Haapsalu lastekodu lasteni. Kingitusi oodatakse lehetoimetuses Kärdla
Vabrikuväljak 1 Tuuru majja 17. detsembrini, kaasaarvatud. Helini suur palve on, et kingituse tooja kirjutaks kingi juurde ka enda kontaktid, et lastekodulapsed kinkijaid tänada saaks.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411