Reede, detsember 14, 2012
 

Merlyn Uusküla toetab Palade kooli

Erakogu
Laulja Merlyn Uus­küla ja peod.ee toetavad Palade põhikooli annetusprojekti “Hea asi”, millega kavatsetakse soetada videoprojektoreid.
Kooli toetuseks läheb osa laupäeval, 22. detsembril Kärdla kultuurikeskuses toimuva kontserdi piletitulust.
Kuna laulja alustas tänavu oma magistratuuriõpinguid Prantsusmaal, ei ole teda Eesti lavalaudadel näha olnud pea pool aastat. Hiiumaa kontsert on peale enesetäiendamist esimene Eestis.
Merlyn Uusküla ütles, et heategevus meeldib talle ning parim aeg selleks on pühad, kui pered kokku tulevad: “Kui selle aja jooksul õnnestub ka kellelegi head teha ja kedagi toetada, on suurepärane – jõuluaeg ju selleks ongi.”
Laulja rääkis, et on heategevusega kokku puutunud varemgi ning alati oodatud Haiba lastekodus, kus ta tihti lastega mängimas ja neile laulmas käinud, aga ka mitmes loomade varjupaigas.
Kontsert + videodisko
Hiiumaal esines Merlyn Uusküla viimati seitse aastat tagasi. Seda suurem on korraldajate heameel, et ta ettepanekuga siin esineda nõusse jäi.
Kontserdi saateks on videodisko erakordselt suurel ekraanil. Esitusele tulevad muusikavideod, mida seab ritta pealinna klubides kuulsust kogunud hiidlasest VJ Mihkel Eller. Õhtu tarbeks on kohale toodud heli- ja valgustehnika, mis üheks õhtuks muudab kultuurikeskuse pealinna klubide sarnaseks.
Mihkel Eller ütles, et loodab edu korral videodiskot järgmistelgi aastatel korrata, et siis toetada juba järgmisi Hiiumaa väikekoole.
Lapsevanema algatus
“Hea asi” sai alguse tänavu septembris, kui kooli hoolekogu koosolekul sündis lapse­vanema Liisi Mäeumbaia eestvedamisel mõte, kuidas õpilased, õpetajad, lapsevanemad ja vilistlased saaksid üheskoos panustada kooli­ellu ja arengusse. Esimeseks “heaks asjaks”, millega õppetööd mitmekesistada tahetakse, said õpilaste ja õpetajate seas läbi viidud küsitluste põhjal videoprojektorid igasse klassiruumi.
Veel saab Palade kooli algatust toetada, külastades 20. detsembril kooli jõululaata ning ostes hoolekogu laadalaualt lapsevanemate isetehtud meeneid või küpsetisi.
Ühtlasi saab teha annetuse Pühalepa vallavalitsuse arveldusarvele 1120049225 märgusõnaga “Hea asi”.

JANIKA ORAV
Palade kooli lapsevanem

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411