Teisipäev, november 27, 2012
 

Piret Simsalu pälvis teenetemärgi

Lääne prefektuuri teenetemärgi pälvis teeninduse vanem Piret Simsalu, keda tunnevad peaaegu kõik passi saanud või vahetanud hiidlased.
Politsei- ja piirivalve aasta­päeva tähistamisel Pärnus tänati Lääne prefektuuri parimaid töötajaid. Hiidlasi tunnustati ühe teenetemärgi, ühe aukirja ja kahe tänukirjaga.
Kõrgeima tunnustuse pälvis Piret Simsalu, kellel täitub sel ametikohal tänavu 20. tööaasta.
Kärdla politseijaoskonna juht Avo Kail ütles, et esitas Simsalu tunnustamiseks kuna on saanud väga head tagasisidet Pireti töö kohta: “Tal on kõik hea teenindaja jaoks vajalikud omadused: ta on väga sõbralik, mõistlik ja abivalmis ning leiab inimese jaoks alati parima lahenduse.” Nii on ta koos fotograafiga käinud voodihaigest passisaajast fotot tegemas ja dokumente vormistamas, teeb head koostööd kohalike omavalitsustega dokumendi­bussi tööshoidmiseks ning ükski audit pole tema töös vigu avastanud.
“Ta on väga tubli töötaja, kes abivalmis ka oma kolleegide suhtes,” kinnitas Kail, et kõrge tunnustus läks seekord  väga õigele isikule.
Prefektuuri aukirja pälvis tänavu vanem­komissar Moonika Raudsepp, tänukirjad said komissar Kädu Aasma ja piirivalve­vanemkonstaabel Vahur Pihlamägi.
Aastapäeva tähistamisel Pärnus jagati laiali ergutused nii prefektuuri, politsei- ja piirivalveameti kui ka siseministeeriumi poolt. Lisaks sellele tunnustati ka koostööpartnereid ja abipolitseinikke.
Olulisimaks osaks oli prefektuurisiseselt valitud parimate kolleegide tunnustamine, kelle hulka hiidlased seekord ei mahtunud. Parimaid valiti valdkonniti, lisaks tunnustati parimat tegu, meeskonda, parimat noort kolleegi ja asutuse pikaajalisi töötajaid pärjati tiitliga “Meie raudvara”.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411