Teisipäev, november 20, 2012
 

Mullune võitja Maalinn sai Kärdla mälumängus juba teise võidu

Harda Roosna | Hiiu Leht
Kärdla mälumängu teise vooru, nagu ka esimese, võitis võistkond Maalinn koosseisus (vasakult) Margit Soone, Krista Luuk, Merle Kääri ja Toomas Põllu.
Maalinn haaras esikoha juba pärast esimest küsimusteplokki, teise ploki järel kadus võistkond korraks esikolmikust ja loovutas esikoha Pühalepa võistkonnale.
Kui mängujuht Jan Ignahhin pärast kolmandat ja neljandat küsimusteplokki kokkuvõtet tegi, oli Pühalepa 32 punktiga esikohal, teist-kolmandat kohta jagasid 29 punktiga Maalinn ja Hiiu Leht.
Viimase küsimusteploki vastas Maalinna võistkond täispunktidele ning läks sellega suveräänselt juhtima. Lõpptulemuseks oli esikolmik: Maalinn 49, Pühalepa 42 ja Hiiu Leht 41 punktiga.
Pühalepa võistkonda kuulusid Hergo Tasuja, Jaanus Rohusaar, Martti-Kristjan Rohusaar ja Tiit Kerves. Hiiu Lehe võistkonnas nuputasid Irina Sarapuu, allakirjutanu, Tapio Vares ja Indrek Roosna.
Tänavusel mälumängul lööb kaasa 17 võistkonda, see on üks enam kui mullu. Võitjad selgitatakse kuue vooruga, mille tulemustest läheb arvesse viis paremat.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411