Teisipäev, oktoober 30, 2012
 

Viskoosa spordiklubil kaks võidukat mängu peetud

Kati Laan
Sel nädalavahetusel alanud saalihoki meistrivõistluste liigamängud viisid võistlustulle ka Viskoosa spordiklubi meeskonna. On ehk vara põhjapanevaid järeldusi teha, kuid algus on Viskoosa SK meeskonna jaoks paljutõotav.
Laupäeval võitsid viskoosa­kad Kristiine spordihallis tulemusega 9:8 esmalt Eesti maaülikooli spordiklubi II meeskonda, pühapäeval Sparta Team Automaailm II meeskonda 6:5.
Pärast kaht mängu juhib esiliigat Viskoosa SK, kel kirjas kuus punkti, väravate suhe 15-13.
Viskoosa SK resultatiivseim oli Ken Pähn, kes mõlemas mängus lõi neli väravat, maaülikooli vastu mängides andis neli ja Sparta vastu kaks väravaks vormistatud söötu.
Tarvo Kivisilla oli Maa­ülikooli meeskonnaga peetud mängus kahe värava autoriks ning andis neli väravaga lõppenud söötu. Spartaga peetud mängus lõi ta ühe värava ning andis kaks väravaks realiseeritud söötu.
Maaülikooli vastu lõid igaüks ühe värava Siim Romanov, Andres Tammeveski ja Margus Käär, Spartaga mängides Andre Padu.
Viskoosa SK eestvedaja Artur Valk ütles, et hulk klubi noori mängijaid on nüüd jõudnud täiskasvanute meeskonda ja annavad seal tooni: “Selle üle on mul väga hea meel.”
Nii näiteks mängivad Viskoosa spordiklubist välja kasvanud Alex Kark ja Helmur Rajang Eesti ühes tugevamas, TTÜ meeskonnas.
Järgmise mängu peab Viskoosa SK meeskond 17. novembril Viljandi metalliga Keilas, 18. novembril on
samas viskoosakate vastaseks Bändidos/Floorball.ee
Esiliigas 2012/2013 mängivad Viskoosa SK-s Enn Karin, Märt Käär, Ken Pähn, Tarvo Kivisilla, Margus Käär, Danver Mets, Miko Malk, Ulvar Suve, Priidik Valk, Siim Romanov, Tarmo Võsamaa, Mario Volmerson, Rannar Malk, Robin Niidas, Teet Kivisilla, Allan Ventsel, Andres Tammeveski ja Andre Padu.
Viskoosa SK täiskasvanute meeskond on esiliigas mänginud tosin aastat, klubi noored on Eesti meistrivõistlustel mänginud 2011. aastast.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411