Reede, oktoober 26, 2012
 

Koostöökogu jagab LEADER toetusi jaanuaris

Teisipäeval otsustas MTÜ Hiidlaste Koostöökogu üldkoosolek, millised toetusmeetmed ja kui suures mahus avanevad järgmises, ühtlasi ka selle perioodi viimases taotlusvoorus.
Kuigi tuli ka parandus­ettepanek mahtude osas, läks hääletamisel läbi juhatuse variant.
Jaanuaris avaneb neli meedet. Meetmest 1 ehk ühistegevuse toetusmeetmest on jagada 60 000 eurot, meetmest 3 ehk väikeettevõtjate toetusmeetmest 59 365 eurot, meetmest 5 ehk kohaturunduse meetmest 50 000 eurot ning meetmest 6 ehk investeeringutoetuste meetmes 100 000 eurot.
Otsustatud on ka see, et meetmed sulguvad 30. jaanuaril.
Koostöökogu tutvus uue ministri määrusega, mis on aluseks LEADER toetuste jagamisel, arutas halduslepingu sõlmimist PRIA-ga, kinnitas Hiidlaste koostöökogu 2013. a eelarve ja tegevuskava, muutis hindamiskomisjoni ja valis audiitori.
Ühtlasi otsustati, et järgmisel aastal on koostöökogu ise kahe rahvusvahelise projekti eestvedajaks. Jätkub saarlaste algatatud kohaliku toidu projekt “Sirguvad söögisellid”, mille välispartnerid on Inglismaalt ja Prantsusmaalt, lätlaste algatusel läheb käima Lätist läbi Pärnu ja Läänemaa Hiiumaale jõudvate jalgrattamarsruutide ja jalgrattaturistidele mõeldud teenuste arendamise projekt.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411