Teisipäev, oktoober 16, 2012
 

Evelin Ilves tunnustab Roberta Mikku

Neljapäeval on Käina kooliperel külas Vabariigi presidendi abikaasa Evelin Ilves, kes tuleb tunnustama tublit noor-ujujat Roberta Mikku.
Presidendi kantseleist selgitati, et viimastel aastatel on Evelin Ilves käinud noore sportlase preemiaga saajaid tunnustamas nende koolides.
Iga kord on temaga kaasas olnud ka mõni tippsportlane. Kuna Käina kooli lapsed tahtsid väga kohtuda Heiki Nabiga, andis olümpiavõitja nõusoleku kohtumisel osaleda.
Visiidipäeva hommikul kell 10.40 antakse Käina kooli 154. aastapäeva jooksu stardipauk. Pärast lõunat koolisööklas algab keskpäeval kohtumine kooliperega. Evelin Ilves tutvustab noore sportlase preemiat ja tunnustab Roberta Mikku. Seejärel räägib Heiki Nabi oma sportlasteest ja mõlemad jagavad autogramme.
Noore sportlase preemiat antakse välja kaks korda aastas – aprillis ja novembris. Kokku igal aastal kuuele noorele sportlasele. Roberta Mikk on esimene Hiiumaa noorsportlane, kes selle preemia saanud.
Treening- ning võistluskulude katteks mõeldud preemia antakse kuni 21aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele. Preemia suurus on kuni 3200 eurot.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411