Teisipäev, august 14, 2012
 

Elektrijaamast saab laupäevaks kino ja täikaplats

Kärdlas, elektrijaama hoovis toimub laupäeval, 18. augustil kaks ettevõtmist. Päeva esimesel poolel, kella 10–14, on järjekordne Augusti Pluus, mis teisisõnu on kasutatud riiete, jalanõude ja aksessuaaride laat. See pakub võimalust nii garderoobi puhastamiseks kui ka selle täiendamiseks. Sarnaselt Kila-kola laadale oodatakse kauplema vaid kodustest riidekappidest ja panipaikadest pärit kraamiga.
Laadalistele seekord müügilaudu ei pakuta, küll aga saab oma kraami välja seada kodust kaasa võetud lauale, stangele või ajada äri hoopis murul või autost. Müümata kraami võib annetada Humana Estoniale.
Laadal pakutakse head meelelahutust ja ka kohvikus süüa-juua.
Laupäeva õhtul, kl 22 on samas öökino, kus saab vaadata suurepärast Briti komöödiat “Submariin”. Briti koomiku Richard Ayoade’ debüütfilmis on tunda retro hõngu ja selle omapäraks on kuiv, otsekohene dialoog. Film räägib väikeses igavas linnakeses elavast koolipoisist Oliverist, kes vaevleb armupiinades oma esimese pruudi pärast ning püüab samal ajal lahendada oma vanemate abielukriisi. See stiilne ja kvaliteetne linateos sobib hästi sumedal suveõhtul vaatamiseks. Hea näitlejatöö ja peaosatäitja kohmetu roll muudavad “Submariini” tõeliselt nauditavaks.
Filmil on eestikeelsed subtiitrid.
Elektrijaama hoov on laupäeval kujundatud filmiõhtu jaoks sobilikuks – üles pannakse suur kinoekraan ja helitehnika, kohal on tuntud headuses Baabade kohvik. Istumiseks on olemas toolid-pingid. Sooja saamiseks on soovitav kaasa võtta tekid, padjad ja pleedid. Koju soovitame jätta oma söögid-joogid ja lemmikloomad. Vihma korral on üritus elektrijaama saalis ja kinno oodatakse alates kella 21-st.
Mõlemad tasuta üritused korraldab MTÜ Hiiu Öko, täpsem info 524 4110 ja Facebookis.
Ettevõtmised saavad teoks tänu Kultuurkapitalile, MTÜ Kärdla Elektrijaam, MTÜ Hiiumaa Heaks ja kõigile kohaletulnutele.
JANE SINIJÄRV

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411