Reede, aprill 20, 2012
 

Ohtlikud jäätmed ja elektroonikaromud saab tasuta ära anda

Selgi kevadel teeb OÜ Hiiu Autotrans Hiiumaal ohtlike jäätmete ja elektroonikaromude kogumisringe Hiiumaa omavalitsustes.
OÜ Hiiu Autotrans müügijuht Tiina Aul ütles, et eelnimetatud jäätmed: akud, värvid, liimid, lakid, väetised, patareid, aegunud ravimid jms ning kõik oma aja äraelanud kodumasinad: arvutid, kuvarid, külmikud, pesumasinad, elektripliidid, föönid, kohvi- või veekeetjad jne, viiakse minema tasuta. Kogumisringe toetavad nii saare omavalitsused kui keskkonnainvesteeringute keskus.
Kogumisringid toimuvad laupäeviti: Kärdlas saab neid ära anda 28. aprillil, Pühalepa vallas 5. mail, Käina vallas 12. mail, Kõrgessaare vallas 19. mail ja Emmaste vallas 26. mail.
Selleks, et auto kohale tuleks, on vajalik eelregistreerimine vähemalt nädal enne vastavat ringi telefonidel 463 1737 või 520 3795 või meilil tiina@hiiuauto.ee
“Ette on vaja teatada selleks, et oskaksime planeerida kui palju on meil selleks päevaks vaja, autosid, autojuhte ja transa­mehi,” selgitas Tiina Aul. Ta lisas, et kui vaja, tulevad nad jäätmetele ja romudele lausa treppi järgi. Kes aga ei soovi, et auto talle õue ei sõidaks, andku sellestki soovist teada ja toimetagu äraviimist vajav kraam suurema tee pervele.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411