Teisipäev, aprill 3, 2012
 

Noortesõber 2011 Margit Kagadze

Reedel kuulutas Hiiumaa noortekogu Noortenädala lõpetamisel Rannapaargus välja Noorte­sõber 2011 laureaadi.
Valituks osutus hetkel lapsehoolduspuhkusel olev Hiiumaa teavitamis- ja nõustamiskeskuse HUPS juhataja Margit Kagadze.
“Otsus oli üsna üksmeelne,” ütles Hiiumaa noortekogu esimees Hergo Tasuja. Ta rääkis, et kandidaate oli palju ja kaalusime pikalt ning sõelalejääjate vahel oli tihe rebimine.
“Tunnustus on aastate jooksul korda saadetu eest,” ütles Tasuja.
Margit Kagadze puhul toodi välja, et ta on aastaid noorte ja noorteküsimustega tegelenud. Tunnustati tema rolli noortefoorumi Ankur algatamisel ning panust noortekogu sünni juures. “Margiti panus noorte teemadega tegelemisel siin saarel on hoomamatult suur,” lisas Tasuja.
“Tunnen siiralt head meelt tunnustuse üle,” ütles Kagadze. Ta rääkis, et eriliselt oluline on noorte endi algatus. “Olen Hiiumaale tulekust alates soovinud panustada noorsootöösse ja näha, et asjad toimivad ka siis, kui oled n-ö.“lavalt lahkunud,” ütles tunnustatu. Kagadze sõnul annab see hea tunde ja kinnituse, et tehtu on olnud vajalik.
“Sügav kummardus ka nendele noortele, kes suure­päraselt said hakkama Hiiumaa esimese noorte­nädala korraldamisega,” tänas Kagadze.
Laureaat sai lisaks au­nimetusele käsitsivalmistatud Hiiumaa-kujulise kella, mille autor on Kärdla ühisgümnaasiumi abiturient Martis Roosimaa.
Noortesõbra tiitli andis Hiiumaa noortekogu välja esimest korda.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411