Teisipäev, aprill 10, 2012
 

Isad HUPSis, lapsed laval, Saar raamatukogus, Tüür muusikakoolis

Isad HUPS-i teematuppa
Täna kell 17 algab HUPSis teisipäeva teematuba “Isa teismelise elus”. Kella 18.30-ni avatud teematoa ukse avab eripedagoog-loovterapeut Svetlana Reinmets.
Teematoa läbiviija rääkis, et seekord arutletakse, kuidas isa mõjutab lapse käitumist ja arengut ning mis siis saab, kui isa peres puudub?
“Ootan lapsevanemaid, kellel on kodus teismeline, samas on väga oodatud need vanemad, kellel veel ei ole selles eas lapsi,” ütles Reinmets. Ta selgitas, et alati on kasulik teada üht-teist enne kui omaenda laps jõuab teismeliseikka.
Sarnastele küsimustele ei saa vastata ainult emad. “Teematuppa on oodatud ka isad, kes saaksid välja pakkuda oma nägemuse,” ütles Reinmets.
HK

Tulge Kärdla laste lauluvõistlusele kaasa elama ja aplodeerima
Tänavusel Kärdla laste lauluvõistlusel astub lavale üle 30 noore solisti, kuulajad-vaatajad on väga oodatud esinejatele kaasa elama. Laulud on lastele selgeks õpetanud Rita Lepland ja Timo Lige.
Kärdla kultuurikeskuse juhataja kt Ille Savioja sõnul on Kärdla linna lauluvõistluse eesmärk valida iga vanuserühma parim, kes esindavad linna maakondlikul lauluvõistlusel.
Lauluvõistlus algab kolmapäeval, 11. aprillil kell 18 kultuurikeskuse kontserdisaalis.
Maakondlik lauluvõistlus toimub samuti Kärdlas, laupäeval 28. aprillil ning seal selgitatakse välja, kes esindab Hiiumaad TV saates “Laulukarusell”.
HK

Kiiri Saar kohtub lugejatega
Hiiu Lehes ilmuva järjejutu “Tupiktänavas” autori Kiiri Saare ajaveebis on kirjas, et ta on tundlik, mõtlik, sügav, psühholoogia- ja laialdaste kunstihuvidega.
“Kuuendat aastat Hiiumaal Kärdlas elav kirjanik pole saare­rahvale eriti tuttav,” selgitas Kärdla linnaraamatukogu juhataja Marika Võsamaa miks kirjanik lugejaga kohtuma kutsutakse. “Meil on hea meel, et autor nõustus endast rohkem rääkima.”
Nii kutsubki Kärdla linnaraamatukogu neljapäeval, 12. aprillil kell 18 kohtumisõhtule raamatute “Lepatriinupüüdja” ja “Martin Greeni juhtum” autori Kiiri Saarega.
HK

Tüür ja Liigid Kärdla muusikakoolis
Laupäeval, 14. aprillil kell 14 algab Kärdla muusikakoolis Uus tn 4 kontsert-vestlusring. Elektrooniliste ja tavaliste pillide sünteesimisvõimalusi tutvustavad ja elektroakustilise muusika köögipoolele lubavad kuulajaid helilooja Erkki-Sven Tüür, muusikaõpetaja Siim Liik ning Eesti muusika- ja teatriakadeemia üliõpilane Marianna Liik.
HR

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411