Reede, aprill 20, 2012
 

Hiiu Leht uuris, kas Ettevõtluse arendamise sihtasutus (EAS) andis loa Kärdla sadama akvatooriumi vähendamiseks?

Vastab EAS turismiarenduskeskuse tootearendusdirektor Monica Hankov: Kärdla sadama muudatustaotlus sadama akvatooriumi vähendamiseks tagades seejuures planeeritud kaikohtade arvu ehk 56 sildumiskohta, on läbinud EASi hindamiskomisjoni. Käesoleval nädalal toimub siseministeeriumi meetmekomisjoni arutelu. [Eile ütles Kärdla linnapea Georg Linkov, et otsus sellest komisjonist tuli positiivne ja nüüd läheb otsustamine ringiga tagasi EAS-i. HR]
Piirkondade konkurentsivõime edendamise meetmes, millest on rahastatud Kärdla sadama projekt, toimubki nii taotluste kui muudatustaotluste hindamine kahes komisjonis, so EASi hindamiskomisjonis ja siseministeeriumi meetmekomisjonis. Esimese ülesandeks on hinnata muudatustaotluse mõju projekti elluviimisele ja oodatavatele tulemuste saavutamisele ning teise ülesandeks  hinnata EASi hindamiskomisjoni toimingute korrektsust ja põhjendatust. Otsuse muudatustaotluse osas võtab komisjonide seisukohtade alusel vastu EAS.
EASi otsust võib ajaliselt eeldada lähinädalail. Kuna otsust vastu võetud ei ole, ei saa ka veel kommenteerida, milline saab olema otsuse sisu.
Küsis HARDA ROOSNA

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411