Teisipäev, veebruar 14, 2012
 

Maavalitsused koduleht ja hiiumaa.ee uuenevad

Aastavahetuseks sai Hiiu maavalitsus (MV), nagu ka kõik teised Eesti maavalitsused, uue veebilehe.
“Uuenduste eesmärk oli muuta info leidmine lihtsamaks – pealkirjad ja alajaotused on nüüd kõigil maavalitsustel üsna sarnased. Koos IT spetsialisti Tõnis Aljasega kohendasime seda veidi meie maavalitsuse jaoks,” selgitas maasekretär maavanema ülesannetes Piret Sedrik.
Uue veebilehe n-ö skeleti sai maavalitsus kätte detsembri lõpus. Lehe sisuga täitmine on veel pooleli.
Veebruari lõpuks loodetakse siiski enamus uue veebilehe alapealkirju täita värske sisuga. Praegu on maavalitsuse osakondades ülevaatamisel-täiendamisel nende poolt pakutavate teenuste kirjeldused ja järjest need ka uuele veebilehele ilmuvad.
Sedrik loodab lugejailt mõistvat suhtumist, kuna iga muutus võtab veidi aega. Samuti palus ta veebilehelt leitud vigadest teada anda meilile tonis.aljas@mv.hiiumaa.ee
Maakondade veebilehtede uuendamise töögruppi juhtis infoühiskonna arendusjuht Viljandimaal, Kaupo Kase. Uutel alustel on nii veebilehtede veebidisain, infoarhitektuur kui ka infosüsteem. Arendusprojekti maksis kinni siseministeerium, edaspidine ülalpidamiskulu on maavalitsuste endi kanda.
Nagu www.hiiu.maavalitsus.ee on uuenduse läbinud ka infoportaal hiiumaa.ee, mille uusversiooni esitletakse esmaspäeval Tuuru majas. Uuendus valmis OÜ DC Doora spetsialistide tööna. Veebilehele otsitakse praegu konkursiga uut toimetajat.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411