Teisipäev, veebruar 14, 2012
 

Hiiumaa militaarajalooseltsi võistkond rebis ette

Kärdla mälumängu viienda ja eelviimase vooru võitis rekordilise 45 punktiga Hiiumaa militaarajaloo seltsi võistkond. Ühtlasi tõusis võistkond üldarvestuses 184 punktiga esikohale.
Järgnevad võistkond Pühalepa 180 ja Elektrijaam 179 punktiga.
Võistlustabelist hakkab silma, et voorude võitjad vahelduvad ja vaid võistkond Maalinn on võtnud kaks esikohta: teises ja kolmandas voorus.
Kuuenda vooru järel saab iga võistkond tulemustest kõige kehvema vooru punktisumma maha arvestada ja võitja selgub viie vooru tulemusena. Nii näiteks on võiduvõimalus ka praegu 154 punktiga üldarvestuses alles kaheksandal kohal oleval võistkonnal Maalinn, kes esimeses voorus kaasa ei teinud.
Võistluste korraldaja Jan Ignahhin tõdes, et enne viimast vooru on tabeliseis täiesti lahtine ja punktiseis väga tasavägine: “Hooaja viimasest, kuuendast voorust tõotab tulla tõeline Grande Finale, sest üldvõidu eest rebivad tänase virtuaalse arvestuse järgi koguni neli võistkonda.”
Kui pärast viiendat vooru arvestada maha halvim tulemus, on esinelik järgmine: Maalinn (154 p), Hiiumaa Militaarajalooselts (152 p), Pühalepa (150 p) ja Elektrijaam (148 p).
Samas ei ole välistatud, et poodiumikohtade jagamisse sekkuvad ka Mõigu KEK (141 p), Ajaloolised võtted (138 p), Cafe Orientale (134 p) ja Mehed, kes teavad ussisõnu (132 p).
Esimest aastat korraldatud Kärdla mälumängu finnalvõistlus peetakse 9. märtsil ja nagu ikka Rannapaargus.
Hiiu Leht on üks mälumängu sponsoreid ja võitjavõistkonna liikmetele välja pannud Hiiu Lehe tellimuse pooleks aastaks.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411