Reede, veebruar 17, 2012
 

Hiiu Lehe lugeja küsis

Hiiu Lehe lugeja küsib miks peavad kliendid pakasega külmetama väljas kui linnal on olemas bussijaama hoone ja selles soe ooteruum bussiootajatele? Sel ja eelmisel talvel olen pidanud ise kordi ja kordi hommikuse bussiga Kõpust tulles ootama lennujaama või mandrile minevat bussi üle 30 minuti 20kraadise pakasega.


Vastab OÜ Tiit Reisid prokurist Enn Randmaa: Kärdla bussijaam on OÜ Tiit Reisid hallata ja selle tööaegadega on ka bussijaama ootesaali lahtioleku ajad seotud. Kui on vaja oodata bussi töövälisel ajal peab siiski arvestama ilmastikuoludega ja valima vastava riietuse. Bussijaama ooteruumi avamist tööväliseks ajaks ei pea me võimalikuks. Ooteplatvorm õues näitab ilmekalt kuidas käitutakse töövälisel ajal selle majaga. Näiteks Balti jaam Tallinnas suletakse õhtul kell 19.
Vastab bussifirma AS Mulgi Reisid regiooni juhataja Martin Kagadze: Küsimus huvitav, ega mujal Eestis ka bussi­jaamade ootesaalid 24/7 avatud ole? AS Mulgi Reisid üürib Tiit Reisid OÜ-lt bussijaama lõpppeatust maakonnasiseste liinide busside saabumiseks ja väljumiseks. Meil puuduvad hoovad sundimaks kinnisasja omanikku hoidma lahti bussijaama ootesaal 24/7 avaliku ruumina.
Küsis HARDA ROOSNA

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411