Teisipäev, jaanuar 3, 2012
 

Neli protsenti hiidlastest juba loendatud

Statistikaameti koduleheküljel on alates 31. detsembrist jooksvalt täienenud info rahvaloenduse edenemise kohta. Esmaspäeva varahommikuse seisuga oli end veebis registreerinud umbes 400 hiidlast, mis moodustab kogu saare elanikkonnast neli protsenti.

Tänavuse rahvaloenduse Hiiumaa piirkonna personalijuhi Anu Sarapuu sõnul on loendus siiani kulgenud viperusteta. Sarapuu kinnitusel ei ole tehnilisi tõrkeid ette tulnud ning üldine tagasiside on olnud positiivne. “Minu tutvusringkonnas on suur osa end juba aktiivselt kirja pannud,” ütles Sarapuu, “kuigi pean tunnistama, et ise olen veel loendamata.”
Küsimusele, kui palju hiidlasi võiks jaanuari lõpus veebis loendatud olla, ei osanud Sarapuu vastata. Tema sõnul ei ole seda mõtet prognoosida, kuna tegelikkus võib ennustustest sootuks erineda.
Kõige rohkem, viis protsenti olid eilseks end loendanud Harju, Järva, Rapla ja Tartu maakonna elanikud, kõige väiksem aktiivsus oli Ida-Virumaal – kaks protsenti. Interneti teel saab end 31. jaanuarini loendada aadressil www. stat.ee/rel2011.

 

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411