Reede, jaanuar 6, 2012
 

Ida-Viru maavanem Riho Breivel meie haiglast

Kolmapäeval-neljapäeval olid Hiiumaal kõigi maakondade maavanemad ja maasekretärid.

Maavanem Hannes Maasel tutvustas külalistele Hiiumaa haiglat, politsei- ja piirivalveameti töökorraldust, kaitseliidu hiljuti renoveeritud hoonet ja nõustamis- ja teavitamiskeskust HUPS.

Kuna maavanemate tegevuse koordineerimine läheb aasta esimesest kvartalist üle Ida-Viru maavanemale, küsisime, mida Riho Breivel arvab äsjanähtud Hiiumaa haiglast. “Tegemist on väga korraliku asutusega. Usun, et tervele Hiiumaale kindlasti vajalik. Lisaks on haigla väga ruumikas ja tundub, et selle kasutus on küllaltki rahulik. Arvestades teie rahvaarvu ja haiglakohti, on selge, et haigla suudab hästi toime tulla ja samuti ka head kvaliteeti pakkuda.”

Breivel lisas, et kindlasti ei saa öelda justkui oleks see haigla Hiiumaale liiga hea: “Vastupidi, ühele saarele on sellist haiglat just vaja – ka siin on vaja inimesi iga päev ravida. Loodame, et haigla koormus on tulevikus rahuldav ja arstid saavad end ka praktiliselt täiendada.”

Maavanemate ühisnõupidamise põhiteemadeks olid haldusreform, ümberkorraldused politsei- ja päästestruktuurides.

Maasekretäride nõupidamisel arutati maavalitsuste veebilehtede arendamise projekti hetkeseisu, uue dokumendihaldussüsteemi rakendamisega seotud probleeme, samuti infoturbe küsimusi.

Nõupidamisel osalesid ka siseministeeriumi kantsler Tarmo Türkson, asekantsler Kaia Sarnet ja osakonnajuhataja Väino Tõemets.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411